Idea4u - www.ideaforyou.com.pl

Idea4u Lokalizacja

Oferta: eko technologie

Oferujemy projektowanie i wdrażanie (wykonujemy) urządzeń wykorzystujących alternatywne źródła energii (ekologiczne) do ogrzewania obiektów mieszkalnych i użytkowych oraz do ogrzewania wody użytkowej, a także produkujące energię elektryczną. Mamy indywidualne podejście do każdej inwestycji.

Kolektor śledzący słońce

Niebawem w naszej ofercie wydajne kolektory słoneczne śledzące słońce do ogrzewania obiektów mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych oraz do ogrzewania wody użytkowej. Układ wyposażony jest w akumulator ciepła magazynujący energię do wykorzystania w nocy i dni o mniejszym nasłonecznieniu. Śledzenie umożliwia pełne wykorzystanie słońca do podgrzewania niezależnie od pory dnia i położenia słońca. Kolektor zabezpieczony jest przed przegrzaniem, po przekroczeniu temperatury maksymalnej następuje odwrócenie od słońca. Konstrukcja pozwala na rozgrzewanie do wyższych temperatur, co umożliwia wydłużenie czasu przechowywania czynnika w akumulatorze, daje to dłuższy czas czynnej pracy w okresie małego nasłonecznienia oraz w nocy. Kolektor obrotowy umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnego nasłonecznienia i skraca okres zwrotu poniesionych wydatków na inwestycje.

Osiowy generator wiatrowy

Niebawem w naszej ofercie przydomowe elektrownie wiatrowe, pracujące od niewielkich prędkości wiatru, oraz układy łączone składające się z kolektora i generatora. Umożliwi to wykorzystanie układu, jako jedyny sposób ogrzewania obiektów mieszkalnych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami i zobacz nasze realizacje.

 
©Idea4u 2012